drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe

POL-SKONE na targach Warsaw Home 2018

Warsaw Home 2018 to już trzecia edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz przyciągających klientów jak i wystawców z całego świata. Podczas wydarzenia demonstrowane są produkty i usługi z takich branż jak meblowa, dekoracyjna, wykończeniowa oraz dodatków. Trwające cztery dni targi skierowane są zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych.

W dniach od 4 do 7 października firma POL-SKONE ze stoiskiem o powierzchni 100 m2 miała okazję po raz pierwszy uczestniczyć w tych targach. Zwiedzający mieli możliwość obejrzeć ponad 30 drzwi a wśród nich takie nowości jak Tiara w wersji BLACK – jest to odpowiedź na rosnące ostatnimi czasami zainteresowanie drzwiami w czarnych odcieniach. Całość zwieńczają listwy dekoracyjne oraz zamek w kolorze złotym. Oferta została poszerzona również o drzwi wewnętrzne wejściowe Cerber PLUS RC2 cechujące się odpornością na włamania oraz izolacyjnością akustyczną na poziomie 27 dB lub 37 dB. Mając na uwadze detale zaprezentowaliśmy również modele Sempre oraz Passo z poziomym usłojeniem na całej powierzchni czy też drzwi wejściowe wewnętrzne z obrzeżami w kolorze innym niż powierzchnia skrzydła.

W ciągu czterech dni targów nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczą setki jeśli nie tysiące klientów, którzy się przez nie przewinęli. Było to dla nas udane wydarzenie podkreślające otwartość marki POL-SKONE na klientów zarówno z Polski jak i zagranicznych.