drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe

Nowe Lepsze Wnętrze - KATALOG PRODUKTÓW 2020 Edycja II

W katalogu Lepsze Wnętrze prezentujemy szeroką i kompleksową ofertę POL-SKONE. W edycji II/2020 designerskie portfolio wzbogacają nowe kolekcje drzwi wewnętrznych i wejściowych oraz innowacyjne rozwiązania. Nasze wyroby powstają z myślą o potrzebach najbardziej wymagających wnętrz. Od 30 lat wyznaczamy nowe kierunki rozwoju marki i branży. Produkty POL-SKONE wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Nowa kolorystyka

Kolorystka POL-SKONE nieustannie dopasowuje się do tendencji w architekturze wnętrz. Aktualizacja dostępnych kolorów to odpowiedź na zapotrzebowania Klientów. Nowe odcienie wzbogacają linie UNI MAT PLUS (nowość 643 beż i 644 czarny) oraz SILKSTONE (nowość 230 dąb gran).  Bestseller – drzwi wewnętrzne ARCO zyskały rozszerzoną kolorystykę o wybrane kolory LAMISTONE CPL. Nowość to także dostępność białego 258 dla stylowych drzwi FORTIMO i MONA.

Nowe kolekcje drzwi wewnętrznych

Nowe projekty drzwi wewnętrznych POL-SKONE także wpisują się w architektoniczne trendy. Do kolekcji malowanych dołączyła linia ANMI z unikalnymi, geometrycznymi frezowaniami na powierzchni skrzyła. Wnętrze ozdobi także nowość – FIORI z eleganckim i nowoczesnym ułożeniem paneli. Do stylowych przestrzeni dopasuje się nowa propozycja kolekcji fornirowanych,  czyli SONATA LUX z aluminiowymi dekorami. Trend na modne czarne akcenty w stolarce nie traci na aktualności. W nurt ten wpisuje się  nowa wersja linii IMPULS W14 z czarną szybą.

Nowe kolekcje drzwi wewnętrznych wejściowych

W aktualnej ofercie POL-SKONE nie zabrakło także nowości łączących bezpieczeństwo ze stylowym wykonaniem. Nowy CERBER PLUS RC2 z czarną aplikacją pokazuje, że drzwi wejściowe mogą wyglądać niezwykle elegancko w przestrzeni mieszkalnej. Zainteresowanie wzbudza także solidna kolekcja drzwi wejściowych RC4 EI30 z parametrem odporności ogniowej.