drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe

Nowa edycja katalogu Lepsze Wnętrze 3/2021

Coraz lepsze wnętrze

W katalogu Lepsze Wnętrze przedstawiamy Państwu kompleksową ofertę POL-SKONE, która powstała z myślą o potrzebach najbardziej wymagających wnętrz. W edycji III/2021 dotychczasowe portfolio produktowe wzbogaciliśmy o unikatowe kolekcje drzwi wewnętrznych, akcesoriów i rozwiązań inwestycyjnych oraz o różnorodne rozwiązania kolorystyczne. Od 31 lat wyznaczamy nowe kierunki rozwoju marki i branży. Produkty marki POL-SKONE wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym i inwestycyjnym.

Kolorystyczna inspiracja

Kolorystka POL-SKONE nieustannie dopasowuje się do tendencji w architekturze wnętrz. Mogłoby się wydawać, że tak szeroka dotychczasowa kolorystyka nie da się już poszerzyć. Ale w POL-SKONE wciąż podejmujemy wyzwanie koloru. W odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów paleta kolorów jest ciągle wzbogacana. Nowy, modny odcień w kolekcji UNI MAT PLUS to 647 indigo – dostępny jest dla modeli HAPTIC, CREATO i INVERNO. W paletach ECO TOP, LAMISTONE, LAMINOWANE pojawił się zaś odcień szlachetnego dębu - 231 dąb halif.

 

NOWE KOLORY
647 indigo 231 dąb halif

Zanurz się w błękicie

Nadchodzący trend w kolorystyce drzwi malowanych to Indigo Blue. Wybrany najmodniejszym kolorem ostatniego sezonu, znajdzie zastosowanie w wielu nowoczesnych wnętrzach. Ciemne odcienie skrzydeł wyglądają niezwykle luksusowo. Połączone ze złotymi aluminiowymi dekorami i akcesoriami w postaci klamek nadają przestrzeni eleganckiego szlifu. W ofercie POL-SKONE Indigo Blue dostępny jest również w kolekcji drzwi malowanych TIARA.

Nowe warianty dotychczasowych Bestsellerów

Kolekcję drzwi ANMI rozszerzyliśmy o nowe, pełne wzory, bez dodatkowych frezowań. Nowe modele dostępne są w czterech kolorach. Także model FIORD wzbogacił się o nowy wzór 04, natomiast w drzwiach CREATO i ESTATO wprowadziliśmy białe szyby laminowane matowe VSG 88.4. W lubianym przez naszych Klientów modelu NOSTRE wprowadziliśmy system bezprzylgowy.

NOWE WZORY
Anmi biały
RAL 9003
Anmi szary
RAL 7047
Anmi beż
NCS s2005 Y50R
Anmi czarny
RAL 9005
Fiord 04

Klasyka w nowoczesnej odsłonie

SEDO to nowy wzór drzwi w powierzchni UNI-MAT PLUS, która charakteryzuje się jedwabistą haptyką oraz powłoką odporną na ślady po palcach. Solidna konstrukcja ramiaka z wysokiej jakości MDF, a także bogata paleta kolorystyczna umożliwiają dopasowanie drzwi do wnętrz w różnych stylach.