drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe

Kolejne nowości w 2022

W katalogu Nowości 2022 prezentujemy kolejne już w tym roku rozszerzenie kompleksowej oferty POL-SKONE. W edycji 10/2022 dotychczasowa gama produktów wzbogacona została o nowe, unikatowe kolekcje drzwi wewnętrznych. Wyroby POL-SKONE powstają z myślą o potrzebach najbardziej wymagających wnętrz. Od ponad 32 lat firma wyznacza nowe kierunki rozwoju w obszarze wzornictwa i designu. Produkty POL-SKONE wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym i inwestycyjnym.

Stalowa rewolucja – GALIO i STALIO

Stal we wnętrzach, nie tylko loftowych, zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na jej wspaniały wygląd, ale także na jej trwałość. Jest używana od tysięcy lat i może być poddawana recyklingowi nieskończoną ilość razy, co pozwala zaoszczędzić zarówno surowce, jak i energię. Stal i jej elastyczność pozwala na tworzenie niesamowitych projektów. Takie są właśnie dwie kolekcje drzwi stalowych GALIO i STALIO. Obie serie drzwi wewnętrznych dedykowane są do pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej np. biura, jak i do tradycyjnych mieszkań. Skrzydła wykonane są z najwyższej jakości profili stalowych pokrytych farbą proszkową oraz naszybowych, metalowych szprosów konstrukcyjnych. W każdym modelu możemy wyróżnić 9 różnych wariantów ułożenia szprosów. Drzwi GALIO wyposażone są w dwustronny pochwyt w postaci kątownika i domykanie na magnes, zaś STALIO w klasyczny zamek z wkładką. W obu kolekcjach zastosowano 3 szt. zawiasów oraz możliwość szklenia szybą hartowaną 4 mm przezierną lub satynową białą. Połączone szkła ze stalą nadaje przestrzeni elegancji i subtelności. 

Szklana luminacja

LUMEN LOFT to model drzwi zbudowanych z tafli szkła hartowanego, zawieszonej na

regulowanej ościeżnicy LUMEN występującej w pełnej kolorystyce ECO TOP, LAMISTONE CPL, SILKSTONE, laminowanej i fornirowanej. Powierzchnię szkła hartowanego grubości 8 mm zdobią dekory w kolorze czarnym lub białym, w czterech różnych wariantach. Wzór dekoru wykonany jest metodą sitodruku, do skrzydła można dobrać okucia w kolorze stal nierdzewna, aluminium oraz czarnym. Jako opcja drzwi LUMEN mogą być wyposażone w podcięcie wentylacyjne oraz elektrozaczep. Białe szkło satynowe pomaga rozproszyć światło, które dostaje się do wnętrza dając bardziej subtelny efekt, a jednocześnie pomaga zachować prywatność.

Nowe warianty dotychczasowych bestsellerów

Kolekcja drzwi SEDO rozszerzona została o nowy wzór z przeszkleniem i delikatnym szprosem – wersja W01S8. Nowy model dostępny jest w pełnej kolorystyce LAMISTONE, SILKSTONE i odpornej na ślady palców powierzchni UNI MAT PLUS. Także serie MODO i VERI wzbogaciły się o nowe wzory, natomiast w drzwiach EGRO wprowadzono dwa nowe warianty W04 i W05.

Moc krawędzi – nowe rozwiązania inwestycyjne

Obrzeża ABS wykorzystywane do wykończenia przylgowych drzwi wewnętrznych zapewniają wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz odporność na wilgoć. Są możliwe to zastosowania w systemie przylgowym do drzwi wewnątrzlokalowych i przeznaczone do drzwi LOFTY, IMPULS, HAPTIC i DECO. Dostępne w kolorach dąb, biały, antracyt i czarny umożliwią idealne dopasowanie do kolorystyki i struktury drzwi.

Poszerzona kolorystyka

Kolorystka POL-SKONE nieustannie dopasowuje się do tendencji w architekturze wnętrz. W odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów paleta kolorów podstawowych, dostępnych bez dopłaty, zostaje wzbogacona o nowe odcienie beż mat i szary mat.