drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe

Drzwi POL-SKONE RC 4 nagrodzone Złotym Medalem MTP

Jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród na krajowym rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i

wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP wręczanie corocznie podczas targów BUDMA jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Dzięki nieustannym staraniom mającym na celu tworzenie nowoczesnych produktów o wysokiej jakości jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze nowe drzwi wewnętrzne wejściowe POL-SKONE RC 4  zostały nagrodzone  Złotym Medalem - prestiżowym wyróżnieniem Międzynarodowych Targów Poznańskich.