drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe

MISTRZ PRODUKCJI

Miejsce pracy: Biłgoraj

Opis stanowiska:

  • zarządzanie procesem produkcji (planowanie, delegowanie, kontrola, rozliczanie);
  • zapewnienie terminowości i jakości realizacji planów produkcyjnych;
  • zarządzanie zespołem ludzi;
  • współpraca z innymi działami firmy (dział handlowy, techniczny, zaopatrzenia, służba utrzymania ruchu).

Oczekiwania:

  • umiejętność organizowania pracy i kierowania zespołem;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość maszyn, narzędzi i technologii produkcji obróbki drewna;
  • zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • komunikatywność;
  • dyspozycyjność;
  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office; EXCEL)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV e-mailem na adres:kadry@pol-skone.eu

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. W przypadku dołączenia przeze mnie zdjęcia do składanego CV, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych wizerunkowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.