drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe
Blog

Drzwi malowane

08/08/2022
autor: 
kategoria: PORADY

Drzwi malowane POL-SKONE

Kolor

Idea koloru drzemie w naszej wyobraźni. Chcemy, aby wyraz wnętrza spełniał nasze najśmielsze oczekiwania. Dobór koloru stanowi przy tym bardzo ważną rolę. Z POL-SKONE nie trzeba się ograniczać. Drzwi zostaną pokryte niemal każdą barwą, jaka powstanie w naszej wyobraźni, więc #malujjakchcesz.

 

Detale

W aranżacjach wnętrz dużą rolę grają detale. Spośród wielu modeli skrzydeł z pewnością uda dopasować się drzwi klasyczne, jak i z większą ilością frezowań, przeszkleń czy intarsji. Te elementy na pewno wyróżnią wybrane drzwi od innych i nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. Przykładowym produktem z naszej kolekcji są drzwi TIARA, które posiadają dodatkowe zdobienia w postaci złotych intarsji. Często łączone z granatowym kolorem skrzydła, tworzą znakomite współbrzmienie. Natomiast model SUBITO posiada detale w postaci nowoczesnych frezowań, tworzące innowacyjny wzór skrzydła.

 

Trwałość

W drzwiach malowanych firmy POL-SKONE, kolor nie traci na wartości, dzięki zastosowaniu trwałych pigmentów ich kolor pozostaje atrakcyjny na lata. Podczas produkcji stosowany jest 3 warstwowy system malowania, podczas którego każda z warstw jest idealnie nakładana na skrzydło. Na koniec procesu, produkt jest lakierowany, a następnie wszystkie warstwy utwardzane są komputerowo sterowanym światłem ultrafioletowym.

 

Style

Projektujemy wnętrza w różnych stylach, dlatego ilość modeli skrzydeł stworzona jest z myślą o naszych klientach. Jeden model drzwi będzie pasował do stylu Boho, inny natomiast idealnie wpasuje się w trend Glamour. Ten drugi jest jednym z najpopularniejszych w aranżacjach wnętrz – pełen blasku, szyku, elegancji i luksusu. Natomiast Boho jest to styl artystycznej bohemy, kojarzony jest głównie z wygodą, latem oraz wakacyjnym luzem. Aby spełnić te wszystkie, najmniejsze dopasowania, kreujemy ilość modeli, aby idealnie wpasowały się do twojego stylu. Naszą propozycją jest zastosowanie skrzydła MODERN do stylu Glamour. Skrzydło to posiada płyciny, które nadają mu ekskluzywnego wyglądu. Drzwi te nie mają dodatkowych zdobień w postaci frezowań, dlatego idealnie wpasowują się do bogactwa stylu Glamour. Natomiast do luźnego, pełnego prostoty i minimalizmu stylu Boho proponujemy coś bardziej wyrazistego jak np. drzwi FIORD lub NOSTRE, posiadające głębsze płyciny i frezy. Ponadto do stylu Boho będą idealnie wpasowywać się wszystkie drzwi drewniane w różnych odcieniach.

 

Powrót
Ocena:  0/5
Dziękujemy za ocenę

Komentarze

Pozostałe wpisy