drzwi wewnętrzne
drzwi przeciwpożarowe
Blog

Drzwi przesuwne i składane – czy sprawdzą się w małym mieszkaniu?

14/04/2020
autor: 
kategoria: DOM I MIESZKANIE

Drzwi przesuwne i składane – czy sprawdzą się w małym mieszkaniu?

Odpowiedni system drzwi to kluczowy wybór dla wnętrza. Dobrze dobrany ułatwi funkcjonowanie w niewielkiej przestrzeni. Sprawdź, jakie systemy poprawią aranżację Twojego mieszkania. 

Drzwi przesuwne i składane

Wśród systemów POL-SKONE do wyboru mamy opcje idealne dla mniejszych wnętrz. Tutaj sprawdzą się systemy przesuwne – do zabudowy w ścianie bądź z prowadnicą naścienną oraz skrzydła składane. Obydwa rozwiązania pozwalają zaoszczędzić przestrzeń i zachować ład w naszych wnętrzach, optycznie je powiększając.

Systemy przesuwne do zabudowy w ścianie POL-SKONE są łatwe w montażu i dostępne w różnych wymiarach skrzydeł. Estetyczne wykonanie i elegancki styl tego rozwiązania pozwala wkomponować drzwi w niemal każde wnętrze.

W ofercie pojawiła się także stylowa nowość, czyli system MOVI. Wyjątkowe rozwiązanie wyróżnia się na tle standardowych systemów przesuwnych. Dzięki ukrytemu mechanizmowi bez widocznych elementów prowadnic sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle lekko i nowocześnie.

Opcja z otwartą przestrzenią

We wnętrzach o mniejszym metrażu popularnością cieszą się drzwi przesuwne. Takie rozwiązanie umożliwia naścienny system przesuwny. Naścienne systemy przesuwne to oszczędność przestrzeni i stylowe nawiązanie do nowoczesnej architektury, która sięga po rozwiązania proste i ascetyczne, co z kolei podkreśla charakter wnętrza. Dwuskrzydłowe drzwi przesuwne dają możliwość zabawy przestrzenią. Dobrze wkomponowane, przy opcji otwarcia, mogą być niemal niewidoczne.

Lekkość i nowoczesna technologia wykonania

Kolejna propozycja POL-SKONE to drzwi składane, zwane również harmonijkowymi. Drzwi składane to coraz chętniej wybierane rozwiązanie. Estetyka drzwi harmonijkowych jest nowoczesną propozycją aranżacyjną, która świetnie komponuje się niemal w każdym wnętrzu, a dzięki niezawodnemu mechanizmowi doskonale sprawdzi się w użytkowaniu.

Powrót
Ocena:  3.4/5
Dziękujemy za ocenę

Komentarze

Pozostałe wpisy