Znamy laureatów IV edycji konkursu POL-SKONE „Kreatywność kluczem do sukcesu”

powrót

Sebastian Peret, Anna Drabik oraz Kacper Chmielowiec zostali laureatami IV edycji konkursu „Kreatywność kluczem do sukcesu” organizowanego przez jednego z największych pracodawców regionu lubelskiego, firmę POL-SKONE, znanego producenta drzwi i okien. Główną nagrodą w konkursie było 5000 złotych oraz płatny staż w jednym z działów firmy.

Czwarta już edycja konkursu miała znacznie większy zasięg, adresowana była bowiem do studentów Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wydziału Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Od początku działalności firma POL-SKONE stara się inwestować w młode, zdolne osoby. Ten konkurs to dla nich szansa na zdobycie cennych umiejętności i znakomity start do ich przyszłej kariery zawodowej, czego przykładem mogą być laureaci konkursu z ubiegłych lat. Kilku z nich po stażu znalazło zatrudnienie w naszej firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy  – mówi Jan Szulżyk, prezes POL-SKONE Sp. z o.o.

W kategorii „Stworzenie oryginalnej kampanii promocyjnej dla firmy POL-SKONE, wybranego produktu lub gamy produktów” laureatami zostali studenci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Nagrodę główną, czyli 5000 zł i płatny staż otrzymał Sebastian Peret, student zarządzania w politykach publicznych oraz kreatywności społecznej.  W mojej głowie narodziły się trzy pomysły na kampanię, ostatecznie zdecydowałem się zrealizować jeden z nich. Wygrana w konkursie niewątpliwie dała mi większą pewność siebie i jest dla mnie bardzo cennym doświadczeniem – powiedział zwycięzca w trakcie oficjalnego rozdania nagród w siedzibie firmy POL-SKONE.


Z kolei II miejsce i 2 500 zł zdobyła Anna Drabik, studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Konkurs był dla mnie sprawdzianem moich umiejętności. Cieszę się, że zostałam doceniona przez specjalistów, tym bardziej, że w przyszłości chciałabym pracować w działach marketingu i promocji – mówi laureatka.

W kategorii „Opracowanie projektu drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych lub przeciwpożarowych” organizatorzy zdecydowali ostatecznie o przyznaniu tylko drugiej nagrody w wysokości 2 500 zł, którą otrzymał Kacper Chmielowiec, student architektury i urbanistyki na Politechnice Lubelskiej. Poświęciłem wiele czasu na zgłębienie zagadnień związanych z projektowaniem drzwi, konkurs wymagał solidnego przygotowania, ale jak widać opłaciło się, jestem bardzo zadowolony – mówi student.POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl