Złoty Medal MTP dla okna POL-SKONE

powrót

Jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród na krajowym rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

W dniu 9 grudnia 2015 Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na targach BUDMA obradujący pod przewodnictwem prof. dr hab. Józefa Jasiczaka (Politechnika Poznańska) w głosowaniu tajnym podjął decyzję o nagrodzeniu Złotym Medalem 18 produktów spośród nadesłanych zgłoszeń.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze nowe okno EC 90 EI 30  zostało nagrodzone  Złotym Medalem prestiżowym wyróżnieniem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl