Relacja z Targów BUDMA 2017

powrót

W dniach 7- 10 lutego br. odbyły się XXVI Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA,  na których firma POL-SKONE zaprezentowała szeroki asortyment ponad 70 modeli drzwi i okien, w tym nową kolekcję drzwi wewnętrznych PRADO oraz nowe wzory skrzydeł ARCO.  

 

W tegorocznych targach  BUDMA wzięło udział ponad 800 wystawców z blisko 20 krajów, w tym lubelska firma POL-SKONE. Ekspozycja firmy, znajdująca się w pawilonie 5, jak zawsze imponowała swoją wielkością i rozmachem. Na stoisku o powierzchni  300 m2 podzielonym na strefę rozwiązań inwestycyjnych, okiennych oraz wewnątrzlokalowych, zaprezentowano szeroką gamę asortymentu. Stoisko przyciągało uwagę zwiedzających różnorodnością wzorów, faktur i kolorów. Każdy mógł z bliska zobaczyć poszczególne modele i otrzymać fachową poradę od przyjaznej obsługi. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się jak zwykle nowości na rok 2017.

Kolekcja drzwi PRADO swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji, która podkreśla ich nowoczesną stylistykę. Gama sześciu dekorów z kolorystyki LAMISTONE CPL oraz SILKSTONE i aż 7 wzorów umożliwia dopasowanie drzwi do najbardziej wyszukanych wnętrz. Bezprzylgowy system, zastosowany w skrzydłach drzwiowych PRADO, jest oryginalnym rozwiązaniem cechującym się unikalną estetyką.

Do popularnej kolekcji ARCO dołączyły 4 nowe wzory charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, prostym, geometrycznym szkleniem oraz bogatą kolorystyką powierzchni. Wysoka jakość wykonania każdego detalu, system przylgowy oraz możliwość różnych kompozycji przeszkleń to tylko niektóre atuty tego modelu.

Warto podkreślić, że obecna oferta POL-SKONE została rozszerzona o nowe warianty kolorystyczne - ułatwi to dopasowanie modeli drzwi do indywidualnej aranżacji wnętrza. Wśród nowych propozycji znalazły się m.in. forniry w barwach: dąb stalowy i dąb platynowy. Powłoki LAIMSTONE CPL zostały wzbogacone o nowe kolory: szary oraz antracyt. Zaś SILKSTONE – powierzchnia z niepowtarzalnym efektem struktury prawdziwego drewna, antracyt Royal, jesion polski i nugat jasny, które  dostępne są w pionowym lub poziomym usłojeniu.  Cztery nowe kolory dołączyły również do kolorystyki ECO TOP: dąb patyna, dąb srebrny, dąb nugat oraz dąb miodowy.

Nowe rozwiązania w stolarce zostały entuzjastycznie przyjęte przez tłumy zwiedzających. Wielu sprzedawców oraz montażystów, którzy na co dzień zajmują się stolarką budowlaną doceniło wysoką jakość ich wykonania.

 - Podczas tegorocznych targów POL-SKONE zaprezentowało innowacje wzornicze i technologiczne. Obserwując wiodące trendy w architekturze i budownictwie staramy się konsekwentnie rozbudowywać naszą ofertę, aby jak najpełniej odpowiadała potrzebom zarówno projektantów, jak i klientów indywidualnych. Bogata propozycja modeli, wzorów i  kolorów firmy jest aktualnie jedną z najszerszych dostępnych na rynku  – mówi Sławomir Szulżyk,  Dyrektor POL-SKONE.

Na stoisku POL-SKONE pojawiły się również sprawdzone już modele, docenione przez klientów. Odwiedzający mogli zobaczyć cieszące się ciągła popularnością drzwi malowane, czy drzwi techniczne wzbogacane o naświetla oraz panele boczny i górny.

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

ZapiszPOL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl