Relacja z Targów BUDMA 2016

powrót

W dniach 2 – 5 luty br. odbyły się XXV Międzynarodowe Targi Budownicze BUDMA,  na których firma POL-SKONE zaprezentowała szeroki asortyment ponad 80 produktów, w tym 5 zupełnie nowych kolekcji drzwi wewnętrznych: INVERNO, FORTIMO, FORTIMO LUX, NOSTRE LUX, SONATA oraz SKŁADANE DUO. Ponadto przedstawiono nowe modele ościeżnic: NOSTRE i VERTIGO oraz premierowo okno przeciwpożarowe EC 90 EI 30, które zostało wyróżnione przez kapitułę Złotym Medalem MTP 2016.

 

W tegorocznych XXV targach budowlanych BUDMA wzięło udział ponad 800 wystawców z blisko 20 krajów, w tym lubelska firma POL-SKONE. Ekspozycja firmy, znajdująca się w pawilonie 5 imponowała swoją wielkością i rozmachem. Na ponad 300 m2 zaprezentowano 80 modeli drzwi i okien. Stoisko przyciągało uwagę zwiedzających różnorodnością wzorów, faktur i kolorów. Każdy mógł z bliska zobaczyć poszczególne modele i otrzymać fachową poradę od przyjaznej obsługi. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się premierowa kolekcja FORTIMO oraz fornirowane drzwi FORTIMO LUX.

-Targi budowlane w Poznaniu to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania naszych produktów, a w szczególności nowości jakie wprowadziliśmy do oferty w 2016 roku, dlatego tak wiele miejsca właśnie im poświęciliśmy na naszym stoisku. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii ze strony partnerów handlowych i osób odwiedzających targi. Również nowe rozwiązania w stolarce okiennej spotkały się z dużym i pozytywnym zainteresowaniem, szczególnie cieszy nas fakt nagrodzenia Złotym Medalem MTP 2016 okna przeciwpożarowego EC 90 EI 30– mówi Jan Szulżyk,  Prezes POL-SKONE.

Podczas tegorocznych targów POL-SKONE zaprezentowało innowacje wzornicze i technologiczne. Obserwując wiodące trendy w architekturze i budownictwie staramy się konsekwentnie rozbudowywać naszą ofertę, aby jak najpełniej odpowiadała potrzebom zarówno projektantów, jak i klientów indywidualnych. Bogata propozycja modeli, wzorów i kolorów firmy jest aktualnie jedną z najszerszych dostępnych na rynku

Premierowe kolekcje i wzory to tylko część z nowości jakie zaprezentowano podczas tegorocznych targów BUDMA. Na stoisku POL-SKONE pojawiły się również sprawdzone już modele, docenione przez klientów. Odwiedzający mogli zobaczyć kolekcję zawsze modnych drzwi SEMPRE; cieszące się ciągła popularnością drzwi malowane, czy drzwi techniczne wzbogacane o naświetla oraz panele boczny i górny.POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl