POL-SKONE na Targach BUDMA 2018

powrót

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA z roku na rok przyciągają najważniejsze firmy z branży budowlanej, ponieważ jest to jedna z najlepszych okazji do zaprezentowania nowości w ofercie. Spółka POL-SKONE, jako jeden z największych na polskim rynku producentów drzwi i okien, również zaprezentowała swoje produkty podczas targów, w tym kilka nowych rozwiązań.


W dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2018 roku odbyły się XXVII Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA, które jak co roku zgromadziły ponad 1000 wystawców z całego świata. Liderzy z branży  budowlanej zaprezentowali swój szeroki asortyment dużej grupie osób odwiedzających Targi.

Podczas tegorocznej edycji BUDMY POL-SKONE została wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy wystawiającej swoją ofertę na targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas imprezy wystawienniczej.


W tym roku ekspozycja POL-SKONE zajmowała 300 m2 powierzchni, na której zwiedzający mieli możliwość obejrzenia ponad 80 produktów. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się najpopularniejsze kolekcje, takie jak SEMPRE czy ARCO, ale również nowe modele drzwi.

- Na przełomie roku nasz asortyment został wzbogacony o zupełnie nowe modele skrzydeł, a także kilka innych nowych rozwiązań. Wszystkie produkty zaprezentowane na targach na stałe znajdą się w naszej ofercie – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o. o.

Jedną z wielu prezentowanych nowości były drzwi wewnątrzlokalowe ESTATO LUX. Szeroka gama oklein naturalnych oraz trzy warianty szerokości przeszkleń sprawią, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Z kolei dla miłośników prostych rozwiązań powstały drzwi TRENDY o powierzchni LAMISTONE CPL lub SILKSTONE odpornej na ścieranie i działanie środków chemicznych. Usłojenie poziome skrzydła w połączeniu z pionowym usłojeniem ościeżnicy tworzą bardzo ciekawe zestawienie.

Podczas targów miała również miejsce premiera nowej, wyjątkowej powierzchni UNI MAT,  charakteryzującej się jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na zabrudzenia. Z połączenia wyżej wymienionej powierzchni oraz cieszącego się dużą popularnością wzornictwa modelu ARCO powstała nowa kolekcja drzwi ARCO UNI.

Kolejnymi propozycjami uzupełniającymi asortyment drzwi wewnątrzlokalowych są modele VILANO oraz NORTE. Od kilku sezonów wśród Klientów można zaobserwować rosnące zainteresowanie drzwiami malowanymi, które doskonale wpisują się w obecne trendy urządzania i projektowania wnętrz. Firma POL-SKONE w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, poszerzyła ofertę drzwi malowanych. Pierwszy z modeli powinien przypaść do gustu osobom, stawiającym na klasyczne, eleganckie rozwiązania, natomiast skrzydło NORTE to oryginalny wzór, który doceni każdy miłośnik rustykalnej stylistyki. Oba modele są dostępne zarówno w wersji pełnej, jak i z dużym przeszkleniem, które doskonale doświetla pomieszczenie.POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl