POL-SKONE JEST ECO

powrót

Firma POL-SKONE z Lublina, potentat w branży stolarki otworowej ma powody do dumy - jako jedna z nielicznych w Polsce posiada prestiżowy Certyfikat FSC na drzwi i okna.

FSC jest niezależną, pozarządową organizacją not-for-profit mającą na celu promowanie odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi na świecie. Została założona w 1993 roku w odpowiedzi na obawy o globalne wylesienie, FSC jest powszechnie uważany za jedną z najważniejszych inicjatyw w ostatniej dekadzie na całym świecie w celu promowania odpowiedzialnego zarządzania lasami. Etykieta FSC stanowi wiarygodne powiązanie między odpowiedzialną produkcją i konsumpcją produktów leśnych, umożliwiając konsumentom i firmom podejmowanie decyzji o zakupach. Posiadanie certyfikatu FSC wskazuje, że Firma spełnia najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Etykieta FSC jest skutecznym sposobem na uznanie wśród konsumentów swoich odpowiedzialnych praktyk. Zapewnia wiarygodność w oczach Klientów i Partnerów biznesowych, jak również instytucji finansowych i różnych organizacji.

Warto również nadmienić, że firma POL-SKONE otrzymała tytuł „Zielonej Marki” - to niezależny Certyfikat wyróżniający przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych logo „Zielonej Marki”.

Kontynuując wątek ekologiczny nie sposób nie wspomnieć o oknie pasywnym firmy POL-SKONE - EC 90. Produkt ten charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie 0,77(W/m2K) dla okna 1,23 x 1,48 [m], a zastosowany pakiet trzyszybowy o współczynniku 0,5 W/m2K gwarantuje znaczną energooszczędność. Wysoka przepuszczalność energii słonecznej i światła dziennego pozwala na maksymalną redukcję kosztów ogrzewania. Właśnie takie produkty są idealnym rozwiązaniem w obliczu kurczących się i coraz droższych źródeł energii, ropy, gazu czy węgla kamiennego. Idea pasywności domu oznacza oszczędność energii, a co za tym idzie pełną ekologię, dzięki której możemy korzystać z zasobów naturalnych, czyli być w pełni przyjaźni dla środowiska.POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl