Nagroda Business Excellence dla POL-SKONE

powrót

POL-SKONE Sp. z o.o., jeden z największych w Polsce producentów drzwi i okien, został laureatem Programu Promocji Firm „Business Excellence” w kategorii „Duża Firma”. Organizator konkursu, Lubelski Klubu Biznesu, docenił w ten sposób rzetelność przedsiębiorstwa i najwyższe standardy, jakimi kieruje się w swojej działalności.

Program „Business Excellence” został zorganizowany już po raz dziewiąty. Jego celem jest wyłonienie przedsiębiorstw, które skutecznie realizują swoje zamierzenia, a jednocześnie dbają o etykę zawodową. Laureaci wybierani byli w trzech kategoriach: mała, średnia i duża firma. Jury konkursu przy wyborze zwycięzców zwracało uwagę m.in. na politykę firmy w kwestii ochrony środowiska, dynamikę rozwoju eksportu, a także promowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych.

Prestiżowa nagroda „Business Excellence” jest dla nas potwierdzeniem, że działamy według najwyższych standardów. Skuteczne i transparentne zarządzanie firmą jest dla nas priorytetem, więc cieszymy się, że kapituła konkursu to doceniła. Co istotne, nagroda ta świadczy również o tym, że warto dbać o wysoki standard i kulturę pracy w przedsiębiorstwie. Nie wolno zapominać, że wpływa to w znaczący sposób na rozwój firmy i jej ocenę w oczach klientów oraz kontrahentów – mówi Sławomir Szulżyk, dyrektor POL-SKONE Sp. z o.o.

LKB

Patronem honorowym Programu Promocji Firm „Business Excellence” są Minister Gospodarki Janusz Piechociński oraz  Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Firma powstała w 1990 roku. Aktualnie posiada 3 zakłady produkcyjne zlokalizowane na Lubelszczyźnie: w Lublinie, w Niemcach k/Lublina i w Biłgoraju. Długoletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie wielu nowoczesnych rozwiązań, które w połączeniu
z wysokimi standardami wykonania gwarantują najwyższą jakość i trwałość wyrobów. Okna i drzwi POL-SKONE eksportowane są m.in. do Szwecji, Włoch, Norwegii i Francji.                POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl