Kampania edukacyjna "DOBRY MONTAŻ"

powrót

Dobry montaż jest tak samo ważny, jak dobry produkt. Dlatego inwestycja w wysokiej jakości wyroby budowlane, jak okna i drzwi, powinna być powiązana z ich odpowiednią instalacją. To główne przekazy kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ", której organizatorem jest Związek POiD.

Jak dobrze zamontować okno? Ile kosztuje dobry montaż drzwi? Gdzie znaleźć profesjonalnego montera? Jakie są dobre narzędzia do montażu? Jak wybrać dobry system montażowy? To tylko niektóre z pytań, jakie powinny zadawać sobie osoby inwestujące w wyroby budowlane. Odpowie na nie kampania „DOBRY MONTAŻ", której celem jest promocja prawidłowego montażu tych rozwiązań i dostarczenie odbiorcom fachowych informacji na ten temat.

Koszt dobrego montażu stanowi poniżej 1% kosztów całej inwestycji, a korzyści z niego płynące są niewspółmiernie wyższe. Przekłada się on na zachowanie parametrów produktu oraz oszczędność energii. Zapewnia też komfort i bezpieczeństwo użytkowania zainstalowanych rozwiązań.  W momencie zakupu okien czy drzwi warto szukać właściwej instalacji tych wyrobów, wykonanej przez wykwalifikowanego montera, przy użyciu dobrych materiałów i narzędzi.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kampanii: http://poid.eu/dobrymontaz/POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl