Firma POL-SKONE na Targach BUDMA 2019

powrót

W dniach 12 - 15 lutego br. odbyły się XXVII Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA,  na których firma POL-SKONE zaprezentowała szeroki asortyment drzwi i okien, w tym ekskluzywną kolekcję drzwi wewnętrznych ESPINA oraz drzwi wejściowe w czwartej klasie antywłamaniowości RC4 – laureata Złotego Medalu MTP 2019.  

Targi BUDMA 2019_1

W tegorocznych targach BUDMA wzięło udział prawie 1000 wystawców z blisko 20 krajów. Lubelska firma POL-SKONE zaprezentowała swoje produkty w pawilonie 5. Ekspozycja jak zawsze imponowała swoją wielkością i rozmachem. Na stoisku o powierzchni  300 m2 podzielonym na strefę rozwiązań inwestycyjnych, okiennych oraz wewnątrzlokalowych, zaprezentowano szeroką gamę asortymentu. Stoisko przyciągało uwagę zwiedzających różnorodnością wzorów, faktur i kolorów. Każdy odwiedzający mógł z bliska zapoznać się z nowatorskimi rozwiązaniami i otrzymać fachową poradę od przyjaznej obsługi. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się jak zwykle nowości roku 2019.

Targi BUDMA 2019_2

Cieszący się ogromnym zainteresowaniem model drzwi wewnętrznych ESPINA otwiera katalog Nowości 2019. Drzwi dostępne są w systemie przylgowym lub bezprzylgowym, w okleinach naturalnych w 3 kolorach: dąb europejski, ciemny orzech oraz jasny orzech. Oryginalny oraz bardzo mocno zakorzeniony w obecnych trendach sposób połączenia fornirów w tzw. jodełkę umożliwi wkomponowanie stolarki w najbardziej wyszukane wnętrza.

drzwi wewnętrzne ESPINA drzwi wewnętrzne ESTATO drzwi wejściowe RC4
drzwi ESPINA drzwi ESTATO drzwi wejściowe RC4

 

Klienci coraz częściej poszukują niestandardowych rozwiązań i produktów, które nie są popularne na rynku. Jedną z odpowiedzi na te wymagania jest zastosowanie czarnej szyby w modelu drzwi malowanych ESTATO. Połączenie czarnego szklenia ze śnieżną bielą daje bardzo ciekawy i elegancki efekt, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez odwiedzających stoisko POL-SKONE klientów.

Tworząc nowe produkty i wdrażając nowe rozwiązania kierujemy się sugestiami i opiniami naszych klientów. Od pewnego czasu obserwujemy duży wzrost zainteresowania drzwiami malowanymi, których jakość wykonania w naszych fabrykach docenia coraz większa grupa osób. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wprowadziliśmy możliwość zamówienia aplikacji dekoracyjnych na drzwiach w kolorze czarnym i złotym lub obrzeża skrzydła w innym kolorze. Furorę podczas targów robiły drzwi TIARA w kolekcji BLACK ze złotymi połyskującymi dodatkami.

Podczas tegorocznych Targów BUDMA 2019 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Złoty Medal MTP za drzwi wewnętrzne wejściowe RC4. Na chwilę obecną jako jedyny producent w Polsce posiadamy w ofercie drzwi spełniające najwyższą klasę odporności na włamanie RC4 wg normy PN-EN 1627:2012 i krajowej oceny technicznej ITB-KOT-2019/0804 wydanie 1. Specjalna konstrukcja POL-SKONE zastosowana w tych drzwiach, zamek listwowy z pięciopunktowym ryglowaniem, metalowa ościeżnica oraz próg ze stali nierdzewnej pozwoliły uzyskać tak dobre parametry techniczne.  Dodatkowo drzwi posiadają klasę   akustyczną Rw = 37 dB oraz trwałość mechaniczną klasy 5.

Do popularnej kolekcji SEMPRE dołączyły 2 nowe wzory W07, W06 które charakteryzują się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Wysoka jakość wykonania każdego detalu, system przylgowy i bezprzylgowy lub możliwość zamówienia skrzydła oraz ościeżnicy w dostępnej kolorystyce z poziomym układem usłojenia to tylko niektóre atuty tego modelu. W kolekcji SEMPRE  istnieje możliwość również zastosowania jednostronnej tablicy sucho ścieralnej magnetycznej lub lustra, które mogą być inspiracją do wielu wnętrz.

Targi BUDMA 2019_3

Nowe rozwiązania w stolarce zostały entuzjastycznie przyjęte przez tłumy zwiedzających. Wielu sprzedawców oraz montażystów, którzy na co dzień zajmują się stolarką budowlaną doceniło wysoką jakość ich wykonania.

Podczas tegorocznych targów POL-SKONE zaprezentowało innowacje wzornicze i technologiczne. Obserwując wiodące trendy w architekturze i budownictwie, staramy się konsekwentnie rozbudowywać naszą ofertę, aby jak najpełniej odpowiadała potrzebom zarówno projektantów, jak i klientów indywidualnych. Bogata propozycja modeli, wzorów i  kolorów firmy jest aktualnie jedną z najszerszych dostępnych na rynku  – mówi Anna Szulżyk-Maciąg,  Wice Prezes POL-SKONE.

Na stoisku POL-SKONE pojawiły się również modele obecne w ofercie od kilku sezonów. Odwiedzający mogli zobaczyć cieszące się ciągła popularnością drzwi malowane ekologicznymi farbami UV w wielu nowych odsłonach oraz bogactwo rozwiązań technicznych i inwestycyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się nadal futryny stalowe POL-SKONE oraz rozwiązania specjalne takie jak drzwi HIGRO – odporne na wilgoć, GAMMA do pracowni RTG czy EI w różnych klasach przeciwpożarowości.

Targi BUDMA 2019_4

Targi BUDMA 2019_5POL-SKONE Sp. z o.o.

ul. Hanki Ordonówny 8
20-328 Lublin, Polska

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-18:00
sobota: 7:00-15:00

tel.: +48 81 728 52 00
fax: +48 81 744 39 12
e-mail: pol-skone@pol-skone.pl