Spawacz

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • doświadczenie w pracy przy spawaniu konstrukcji stalowych;
  • motywacja do pracy i dokładność;
  • duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:

  • prace związane z produkcją stolarki budowlanej;
  • przestrzeganie procedur jakościowych;
  • wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem;
  • rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego) e-mailem na adres: kadry@pol-skone.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)