Przedstawiciel Handlowy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy:

REGION: Województwo Pomorskie oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie

REGION: Województwo Zachodniopomorskie oraz Województwo Wielkopolskie

REGION:Województwo Dolnośląskie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży);
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • dyspozycyjność;
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność;
  • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad klientami firmy;
  • prowadzenie szkoleń dla dotychczasowych klientów;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • czuwanie nad dystrybucją produktów firmy w punktach sprzedaży detalicznej;
  • bezpośrednia odpowiedzialność handlowa za powierzony region;
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie zasad polityki cenowej i rabatowej;
  • realizacja celów handlowych określonych przez Zarząd;
  • przygotowywanie tygodniowych raportów oraz planów pracy;
  • rozpoznawanie potrzeb biznesowych klienta;
  • dbałość o powierzone mienie firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV i listu motywacyjnego) e-mailem na adres: kadry@pol-skone.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)