Facebook
Youtube

Drzwi zewnętrzne POL-SKONE

Nowoczesne bryły budynków charakteryzują się kompatybilnością proporcji, odcieni oraz kształtów, otrzymanych dzięki starannemu doborowi materiałów wykończeniowych. Kluczową rolę kompozycyjną odgrywa stolarka zewnętrzna oraz okienna, której odpowiednie rozmieszczenie oraz kolor pozwolą podkreślić uniikalny styl elewacji. To wszystko w  połączeniu z wysokimi parametrami izolacyjności cieplnej to klucz do idealnego projektu domu.

Drzwi Zewnętrzne

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Pasywny design

Współczesne projektowanie niesie za sobą restrykcyjne wymagania pod względem energooszczędności i nowoczesnego wzornictwa. Drzwi zewnętrzne ONTARIO-S firmy POL-SKONE to doskonała opcja dla osób ceniących idealizm wykonania. Modele te wyróżniają się czystością formy oraz geometryczną estetyką. Drzwi zwracają uwagę gładką i delikatną powierzchnią skrzydła zaakcentowaną ułożonymi liniowo przeszkleniami w kształcie kwadratów i prostokątów. Ostro podkreślone kontury szklenia stanowią zdecydowany akcent wzorniczy, nadający drzwiom modernistyczną stylistykę. W zależności od wersji, występuje aż 10 wariantów kształtu i położenia szklanych wypełnień. Drzwi zewnętrzne są dostępne standardowo w uniwersalnej bieli oraz brązie, jednak Klienci coraz chętniej sięgają po inne kolory dostępne w palcie RAL lub NCS. Wyjątkowo popularna jest ciągle biel, która dodaje świeżości bryle budynku, idealnie komponuje się z naturalnymi materiałami, najczęściej stosowanymi w budownictwie pasywnym.

Zgrany duet

Drzwi zewnętrzne ONTARIO-S ze swoim nowoczesnym wzornictwem doskonale komponują się z klasyką okien EC 90 PLUS. Okna drewniane EC 90 Plus dostępne są w kolorach z palety RAL i NCS, co umożliwia dobór odpowiedniej barwy pasującej zarówno do drzwi ONTARIO-S, jak i całej elewacji domu. Dodatkowo, okno z serii EC 90 Plus o grubości skrzydła i ościeżnicy 90 mm posiada bardzo niski współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,77 W/m²K (dla okna referencyjnego 1,23x1,48 m). Uzyskany przez nie certyfikat Passive House Institute, poświadcza zgodność jego parametrów z surowymi wymaganiami budownictwa pasywnego - to nie tylko gwarancja jakości, ale także innowacyjności produktu. Tak doskonały rezultat udało się uzyskać dzięki nowoczesnej konstrukcji okna jednoramowego wykonanego z drewna sosnowego klejonego warstwowo, dodatkowo wzbogaconego specjalnym wkładem termicznym. Wysokie parametry izolacyjności cieplnej to także cecha wyróżniająca kolekcję drzwi zewnętrznych ONTARIO-S. Współczynnik przenikania ciepła tego modelu drzwi wynosi UD=0,94 W/m²K, co czyni je najcieplejszymi drzwiami z oferty POL-SKONE. Solidna konstrukcja przylgowego skrzydła (60 mm) wykonana z sosnowego ramiaka, wzmocniona podwójnym systemem uszczelek z wypełnieniem warstwy termoizolacyjnej, nie pozostawia wątpliwości co do odpowiedniej ochrony domu przed zróżnicowanymi warunkami pogodowymi.

Drzwi zewnętrzne ONTARIO

Drzwi zewnętrzne ONTARIO-S

Drzwi zewnętrzne ELEGANT